Restauracja GALERIA SMAKU poszukuje pracownika z doświadczeniem na stanowisko barman/kelner.

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa gości restauracyjnych, przyjmowanie i realizacja zamówień

  • dbałość o wizerunek i wygląd restauracji

  • koordynacja z kuchnią w zakresie wydawania i zamawiania posiłków

  • obsługa i pomoc w organizacji uroczystości okolicznościowych

  • utrzymywanie czystości na swoim stanowisku pracy

  • chęć do pracy z dużą dawką pozytywnej energii

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe z zakresu gastronomii

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Kelnera/Kelnerki w restauracji

  • profesjonalnego podejścia do wykonywanych obowiązków i wysokich standardów obsługi klienta

  • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dokładność i dyspozycyjność

  • aktualnej książeczki z badaniami sanepidarno-epidemiologicznych

APLIKACJE PROSZĘ PRZESŁAĆ:

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami

Aktualności

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

REZERWACJE
tel. 32 445 02 12